Napisz do mnie

O mnie

o mnie 2

Mam na imię Magdalena i jestem nauczycielką jogi i medytacji, ciekawą świata i ludzi kobietą, kochającą podróże oraz wdzięczną duszą żyjącą na tej Planecie. Aktualnie mieszkam na Bali gdzie uczę jogi oraz prowadzę warsztaty.

W jogową podróż wyruszyłam w wieku 23 lat i bardzo szybko zorientowałam się, że joga to coś więcej niż tylko rozciąganie czy też praca fizyczna. Wraz z zagłębianiem się w tajniki filozofii jogi zaczęłam zagłębiać się w swoje ciało oraz duchowość, zaczęłam łączyć się z tym o czym nie miałam pojęcia, że we mnie istnieje. Ten proces cały czas trwa i to jest dla mnie najpiękniejszy aspekt praktykowania jogi – powrót do siebie.

Połączenie się ze swoim ciałem, odkrywanie swojej fizyczności, kobiecości i duchowości na nowo. Wspaniała podróż i droga, w którą wyruszyłam i nie zamierzam z niej wracać.

Joga jest moją miłością i pasją, a praca nauczycielki jogi, której oddałam się w 100% jest spełnieniem moich marzeń. Wszechświat umożliwił mi robienie tego co kocham, umożliwił mi dzielenie się pięknem jogi oraz dał mi głos bym mogła przekazywać to wszystko dalej.

“The teacher is the one who gets the most out of the lessons, and the true teacher is the learner.”
– Elbert Hubbard –

Moja edukacja

Poza latami praktyki własnej ukończyłam 3 kursy nauczycielskie certyfikowane przez międzynarodową organizację jogi Yoga Alliance. W sumie ponad 550 godzin nauk zwieńczonych certyfikatami. Jednak to był tylko wstęp, drzwi, które ledwie uchyliłam.  Moja filozofia zakłada nieustanne kształcenie się, zdobywanie wiedzy oraz poszerzanie horyzontów. Znacie powiedzenie o tym, że apetyt rośnie w miarę jedzenia? Tak jest właśnie ze mną – im więcej zaczynam rozumieć, tym jeszcze więcej chcę wiedzieć. W związku z tym stale poszerzam swoją jogową wiedzę, uczestniczę w warsztatach, regularnie chodzę na zajęcia do moich nauczycieli oraz zgłębiam tajniki medytacji.

Tradycja

Jestem certyfikowaną nauczycielką Vinyasa yoga, Hatha yoga oraz YIN yoga.

madalenayoga_logo_pdf_sygnet_png
o mnie 3
Scroll to top